Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
Że wwalił kasę w wp? a co miał zrobić jak się wkopał?, a kto ma jeździć- Qbuś czy Sqqter? kasę za kanalizację wziął bo tam mu się tak wydawało - niesłusznie fakt, wziął kasę na oświetlenie- robi teraz ale w Kijanach w stronę Stawka , syna zatrudnił? koszula zawsze bliska ciału, a to że przegapiliśmy sporo i jesteśmy w czarnej d.. to się zgodzę. A gdzie byli wszyscy ci oburzeni przez 20 lat sprawowania władzy ? Czemu nie poszliście do Niego i nie powiedzieliście że się Wam to nie podoba? Gdzie była Rada Gminy? tylko miała przyklaskiwać propozycje Wójta? Do kogo macie pretensję? Miejcie sami do siebie. W innych gminach ludzie potrafili się skrzyknąć i wywieźć Wójta z urzędu. A Wy co? Pojawiła się wreszcie prawdziwa konkurencja i co? Opluwanie się wzajemne. Nigdy się ze sobą nie dogadacie w tej porypanej gminie. Same ciotki wujki i jedna wielka rodzinka. Macie rację zejdźcie jeszcze bardziej do rynsztoka i tam pozostańcie. Nie pomoże Wam nawet nowa Pani Wójcina. Jak się sami nie weźmiecie za siebie to zostaniecie tam gdzie jesteście - w czarnej D.... i dobrze Wam tak.
  No to właśnie się skrzyknęli i w dniu 16 listopada Wójta rozliczyli i ponad połowę Rady Gminy też. I ja do siebie pretensji nie mam bo mam to co chciałem, a chciałem zmiany władzy, zobaczymy czy dobrze wybrałem za jakiś czas. Też nie widzę sensu wywlekania brudów. Ja się chcę dogadać, podkreślałem nie raz że szanuję i jednych i drugich ale jest tu kilka osób które jątrzą i nic na to nie poradzę. Mi osobiście zależy żeby w Gminie było lepiej niż jest a zmian się nie boję bo mam czyste sumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że wwalił kasę w wp? a co miał zrobić jak się wkopał?, a kto ma jeździć- Qbuś czy Sqqter? kasę za kanalizację wziął bo tam mu się tak wydawało - niesłusznie fakt, wziął kasę na oświetlenie- robi teraz ale w Kijanach w stronę Stawka , syna zatrudnił? koszula zawsze bliska ciału, a to że przegapiliśmy sporo i jesteśmy w czarnej d.. to się zgodzę. A gdzie byli wszyscy ci oburzeni przez 20 lat sprawowania władzy ? Czemu nie poszliście do Niego i nie powiedzieliście że się Wam to nie podoba? Gdzie była Rada Gminy? tylko miała przyklaskiwać propozycje Wójta? Do kogo macie pretensję? Miejcie sami do siebie. W innych gminach ludzie potrafili się skrzyknąć i wywieźć Wójta z urzędu. A Wy co? Pojawiła się wreszcie prawdziwa konkurencja i co? Opluwanie się wzajemne. Nigdy się ze sobą nie dogadacie w tej porypanej gminie. Same ciotki wujki i jedna wielka rodzinka. Macie rację zejdźcie jeszcze bardziej do rynsztoka i tam pozostańcie. Nie pomoże Wam nawet nowa Pani Wójcina. Jak się sami nie weźmiecie za siebie to zostaniecie tam gdzie jesteście - w czarnej D.... i dobrze Wam tak.
  No to właśnie się skrzyknęli i w dniu 16 listopada Wójta rozliczyli i ponad połowę Rady Gminy też. I ja do siebie pretensji nie mam bo mam to co chciałem, a chciałem zmiany władzy, zobaczymy czy dobrze wybrałem za jakiś czas. Też nie widzę sensu wywlekania brudów. Ja się chcę dogadać, podkreślałem nie raz że szanuję i jednych i drugich ale jest tu kilka osób które jątrzą i nic na to nie poradzę. Mi osobiście zależy żeby w Gminie było lepiej niż jest a zmian się nie boję bo mam czyste sumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należę do chorągwi i p.Wójtowi o wielu rzeczach było mówione nie tyklo związanych z nami odpowiedź była krótka 'bo tak jest dobrze" nawet o p.Barbarze żeby odsunął ją od siepie bo źle to na niego wpływa ale też odp."jaśli mamy rozmawiać o niej to kończymy spotkanie" Był ostrzegany wiele razy ,ale bez skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby dzisiejsze ożywienie na forum spowodowane było tym ŻE JAK KOTA NIE MA TO MYSZY CHARCÓJĄ ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tu spokój, jak kulturalnie:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN KRZYSIAK W DELEGACJE ZABIERA PANIĄ BASIĘ CIEKAWE KOGO BĘDZIE ZABIERAĆ PANI SZCZĘSNA może losowanie zróbmy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poki co nowy wojt uczy sie wedzic prosiaka na kursie na stoczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kurs jest na januszówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to się przyda. Ale jacy mieszkańcy poiformowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co stary wójt teraz robi, ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  ale tu nie chodzi o to, że ktoś wie lepiej, tu wystarczy czytać ze zrozumieniem  właśnie i wystarczy, że ktoś czytał to forum i jeśli ma odrobinę inteligencji właśnie to nie potrzebuje owego twojego mydlenia oczu. Faktem jest że dorotka i ten cały wasz piag się pogrążył i pogrążał się będzie jeszcze bardziej bo nie da się wam odciąć od tego forum, zawsze będziecie z nim kojarzeni bez względu na to co też wymyślicie do napisania czy powiedzenia. Jak to mówią za niewiedzę się płaci -chociaż tu w waszą nie wiedzę akurat nie wierzę jak większość zapewne. Przecież komitetu nie zakładają przedszkolaki jak mniemam -choć może się mylę. Tak czy owak, naważyliście niezłego piwa i teraz przyjdzie wam je pić z dorotką na czele.  
No to zrozum to że podpisując się "gość" jak wszyscy, ciężko zrozumieć kto co napisał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to się przyda. Ale jacy mieszkańcy poiformowani
Informacja na gminie wisi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co stary wójt teraz robi, ktoś wie?
Skoro nie jest już wójtem to jego prywatna sprawa co on teraz robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani Dorota jeszcze wójtem nie jest więc to co teraz robi to też jej prywatną sprawą. Wójtem jeszcze jest Pan Krzysiak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaz mi to klamstwo i oszczerstwo! Ze wkopał się w WP i wywalił kasę w durny projekt? Że na wyjazdy studyjne jeżdżą tylko wybrani? Że bezprawnie pobierał opłaty za kanalizację? Ze w jawidzu wziął kasę na oświetlenie i nie zrobił? Ze zatrudnil w UG swojego syna? Ze nasząa gmina przegapila kupę fajnych projektów i ze jesteśmy w czarnej d... bo przeliczenie kwot dofinansowania na jednego mieszkanca nie jest miarodajne? Moge wymieniac dalej ale po co? Przecież wybory już z nami ale nie lubię jak ktoś robi z siebie taką biedną poszkodowana sierotke
ktoś napisał że gmina Spiczyn jest w epoce kamienia łupanego - ma kanalizacje ? czyż byś kłamał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Doroto trzeba zajrzeć w urzędzie  do komputerów,  kto co pisał :) tylko kto to ma zrobić ?  chyba nie Jarek ? :) i rozliczyć czym to nasi urzędnicy się tam zajmują  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obie strony sobie równe, jedni pracowali na swoją porażkę przez 20 lat, drudzy młodzi i naiwni-myśleli ze jak wytkna kilka błędów to im ludzie za to podziękuj. Ale tak to juz jest, życie to nie bajka. Ja spokojnie czekam, utrudniać nie zamierzam.
ja też :) tyle że sami sobie spiętrzyli schody a sami mówią, że to nic nie mogą, bo .... coś tam wymyślają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał że gmina Spiczyn jest w epoce kamienia łupanego - ma kanalizacje ? czyż byś kłamał
A czy ta kanalizacja została do końca odebrana? Czy dalej nie ma drogi utwardzonej i dojazdu do niej.... Tak tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu kiedy w końcu zrozumiesz że coś się zmieniło i odwrotu nie ma a pani Barbarze to chyba nikt nie ma odwagi powiedzieć co o niej myśli poza jej bratem i córką . Jeśli sądzisz że pani Dorota nie da sobie rady zobaczymy jestem dobrej myśli . wspominasz o genitaliach mam nadzieję że pan Krzysiak nie okazywał Tobie swoich a panią Dorotę to oszczędzisz i nie będzie musiała . Gościu dla mnie skrut PIAG oznacza                 POMYSŁ I AUT GRELAKOWEJ :P .
glodny zawsze o chlebie!!!!!to była przenośnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie się zdaje, że na tym prywatnym kursie w sprawie wędzenia pani prawie urzędujący opowiada ludziom nowej bajki, tylko Basi tu nam brakuje i będzie powtórka z rozrywki.  posłuchałam jej i jestem BARDZO rozczarowana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 88 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...